Opinie o Nas
Masażery łechtaczki 0
Masażery łechtaczki

Tradycyjnie kiedy myślimy o gadżetach erotycznych dla kobiet myślimy o wibratorach. W ostatnich latach ogromną popularność zdobywają masażery łechtaczki. Czym są, jak różnią się od wibratorów, jakie rodzaje masażerów łechtaczki dostępne są na rynku, jak wybrać ten najlepszy dla siebie  postaramy się wyjaśnić w poniższym tekście. 

Czym są masażery łechtaczki?

Masażer łechtaczki to rodzaj gadżetu erotycznego, który służy do stymulacji łechtaczki -  najwrażliwszej części kobiecej anatomii. To jej stymulacja dla większości kobiet jest konieczna aby osiągnąć orgazm. Masażery łechtaczki są bardzo zróżnicowane jeśli chodzi o wielkość i formę, przy czym masażer to zazwyczaj poręczny gadżet niewielkich rozmiarów, który dobrze leży w ręku. W odróżnieniu od wibratora raczej nie naśladuje fallicznych kształtów, a producenci masażerów zaskakują nas wielością form i kolorów. Większość markowych masażerów łechtaczki wykonana jest z silikonu medycznego lub tworzywa ABS. Masażer łechtaczki może być używany podczas masturbacji do stymulacji stres erogennych lub jako narzędzie podczas wspólnych zabaw seksualnych z partnerem np. w trakcie gry wstępnej. Stymulacja łechtaczki za pomocą masażera może być bardzo przyjemnym sposobem na odkrycie swoich wrażliwych miejsc i poznanie różnych dróg dochodzenia do orgazmu. Masażer nazywa się również wibratorem zewnętrznym ponieważ w odróżnieniu od wibratora nie używa się go do penetracji, a stymuluje zewnętrzne strefy erogenne. Najpopularniejszymi masażerami łechtaczki są obecnie masażery bezdotykowe i wibracyjne.

Co to jest powietrzny masażer łechtaczki?

Powietrzne masażery łechtaczki, inaczej zwane masażerami bezdotykowymi lub ssącymi to gadżety erotyczne który stymulują łechtaczkę pulsującym strumieniem powietrza. Falom najczęściej towarzyszą tradycyjne wibracje. Powietrzne masażery łechtaczki posiadają otwór w formie dzióbka z ruchomą membraną, który podczas pracy okala żołądź łechtaczki. Powietrze jest pompowane do otworu, tworząc subtelny, pulsujący ale intensywny strumień powietrza, który stymuluje łechtaczkę. Powietrzne masażery łechtaczki są intuicyjne w użyciu i posiadają różne poziomy intensywności i kilka trybów pracy. Podobnie jak w przypadku innych masażerów łechtaczki, ich celem jest zapewnienie precyzyjnej stymulacji łechtaczki, a także zwiększenie podniecenia i odkrycie własnych preferencji seksualnych. Powietrzne masażery łechtaczki cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją dającą się regulować stymulację oraz niewielkie rozmiary. Większość powietrznych masażerów jest w pełni wodoodporna i można korzystać z nich w wannie lub pod prysznicem. Popularnymi produktami w tej kategorii są:

Masażer łechtaczki Pingwinek

Bezdotykowy masażer łechtaczki Satisfyer Pro 2

Bezdotykowy masażer łechtaczki Womanizer Liberty

Bezdotykowy masażer łechtaczki Satisfyer Traveler

Ssąco-wibrujący masażer łechtaczki Osuga Cuddly Bird

 

Jak działa soniczny masażer łechtaczki?

Soniczne masażery łechtaczki to rodzaj masażera łechtaczki, który działa za pomocą fal dźwiękowych, zwanych falami sonicznymi, zamiast tradycyjnych wibracji, jakie stosują inne rodzaje masażerów. Soniczne masażery łechtaczki zazwyczaj wykorzystują wysoką częstotliwość fal sonicznych, które tworzą oscylujące ruchy na powierzchni skóry i tkanek łechtaczki. Ta forma stymulacji jest bardziej dogłębna i równomierna niż w przypadku masażerów wykorzystujących wibracje, ponieważ fale soniczne stymulują całą łechtaczkę nie tylko jej żołądź. Wrażenia płynące z sonicznych gadżetów są porównywalne do przebywania na koncercie, podczas którego wibracje czujemy w całym ciele. Soniczne masażery łechtaczki zazwyczaj wyglądają podobnie powietrznych masażerów łechtaczki i podobnie jak one są bardzo proste w użyciu. Każdy masażer posiada kilka trybów pracy  i poziomów intensywności do wyboru. Podobnie jak inne masażery łechtaczki, soniczne masażery łechtaczki są popularnymi gadżetami erotycznymi, które pozwalają na eksplorację i odkrywanie swojego ciała oraz preferencji seksualnych. Popularnymi produktami w tej kategorii są: 

Soniczny masażer LELO - Sona Cruise jasnoróżowy

Soniczny masażer łechtaczki LELO - Sona różowy

Soniczny masażer łechtaczki Lelo Sila liliowy

Wibrator króliczek z sonicznym stymulatorem łechtaczki Enigma Cruise ciemnoróżowy

Soniczny masażer łechtaczki Lelo Sona 2 czarny

 

Wibrujące masażery łechtaczki

Wibrujące masażery łechtaczki to rodzaj gadżetu erotycznego, który przeznaczony jest do stymulacji zewnętrznej części narządów płciowych, takich jak łechtaczka, wargi sromowe okolice krocza czy sutki. Masażery łechtaczki te mogą mieć różne kształty, rozmiary i funkcje, ale ich głównym celem jest zapewnienie przyjemności seksualnej poprzez wibracje. Wibracje  generowane są przez silnik który jest umieszczony w środku masażera i działają na strefy erogenne zewnętrznych narządów płciowych, zapewniając przyjemność i poprawiając doznania podczas aktywności seksualnej. Zewnętrzny wibrator może być używany podczas masturbacji lub przez obije partnerów podczas gry wstępnej lub seksu. Popularnymi produktami w tej kategorii są: 

 

Masażer łechtaczki- serduszko Heart Vibe koralowy

Masażer łechtaczki Iroha by Tenga - Mini Fuji Lemon

Masażer łechtaczki Satisfyer Little Wand

Wibrujący masażer łechtaczki- Diamond Twenty One

Masażer łechtaczki Je Joue - Mimi fioletowy


Czy masażer łechtaczki na palec jest skuteczny?

Masażer łechtaczki na palec to rodzaj niewielkiego gadżetu wytwarzającego wibracje, który zakładamy na palec. Zazwyczaj ma kształt pierścienia kształt pierścienia, który wkłada się na palec, lub pomiędzy palce. Masażery na palec stosuje się aby stymulować strefy erogenne, np. łechtaczkę, wargi sromowe, sutki, lub…penisa.Tak, mężczyźni także mogą korzystać z tej formy stymulacji. Masażery na palec można stosować podczas masturbacji lub stosunku z partnerem aby zintensyfikować doznania. Masażer na palec świetnie sprawdzi się w trakcie gry wstępnej, oraz różnych zabawach erotycznych. Masażery na palec są zazwyczaj intuicyjne w użyciu, dyskretne i  bardzo skuteczne. Zazwyczaj są również znacznie tańszym rozwiązaniem niż bardziej technicznie zaawansowane masażery czy  wibratory. Popularnymi produktami w tej kategorii są: 

 

Masażer na palec Gring Sweet Raspberry

Minimasażer łechtaczki YESforLov LOV'finger

Miniwibrator nakładany na palec Fifty Shades of Grey

Wibrujący masażer na palec Satisfyer Teaser

Masażer łechtaczki nakładany na palec B Swish bteased


Jak działają masażery łechtaczki do bielizny?

Masażer łechtaczki do bielizny to rodzaj gadżetu erotycznego zaprojektowanego specjalnie dla kobiecej przyjemności seksualnej. W przeciwieństwie do tradycyjnych wibratorów czy masażerów łechtaczki, które które trzymamy w ręku, masażery łechtaczki do noszenia w bieliźnie są zaprojektowane tak, aby pozostawały na miejscu podczas użytkowania. Jest to możliwe ponieważ w komplecie z masażerem jest jeszcze magnetyczny klips, którymi nosimy na zewnątrz naszej bielizny. Niektóre są zaprojektowane tak, aby można było sterować nimi zdalnie za pomocą np. aplikacji  co umożliwia np. partnerowi kontrolowanie wibracji na odległość. Zdecydowanie  jest to jeden z bardziej ekscytujących gadżetów erotycznych, który ma szanse dodać pikanterii naszemu życiu seksualnemu. Popularnymi produktami w tej kategorii są:

 

Masażer łechtaczki do bielizny We-Vibe Moxie

Sterowany aplikacją wibrator do bielizny Satisfyer Little Secret

Wibrator łechtaczkowy do bielizny sterowany zdalnie Lovense Ferri

Masażer łechtaczki do majtek - Discreet Vibe+

Sterowany aplikacją masażer łechtaczki do bielizny Satisfyer Sexy Secret

Komentarze do wpisu (0)

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl