Opinie o Nas
Dyskretna paczka

 

Wiemy, że dla naszych klientów istotną kwestią jest dyskretna przesyłka. Nie chcecie, aby osoby postronne domyśliły się zawartości naszych paczek. W pełni to rozumiemy. Wasze zamówienia pakujemy w szare zwykłe pudełka kartonowe i zabezpieczamy przezroczystą taśmą klejącą. Ani kurier, ani koleżanka z pracy czy też wasi sąsiedzi nie domyślą się, co jest zawartością przesyłki. Nadawcą Twojej paczki jest firma Emka ze Szczecina -nie stosujemy na paczkach oznaczeń nawiązujących do nazwy naszego sklepu, czyli Ars Amandi.

Dokładamy również wszelkich starań, aby Wasze przesyłki były odpowiednio zabezpieczone na czas transportu. Do wypełnienia paczek stosujemy szary papier pakowy lub skropak — ekologiczny wypełniacz, który jest biodegradowalny i kompostowany. Ciekawostka: chrupki skropak możesz po prostu rozpuścić w wodzie, której użyjesz do podlewania roślin:)

 

 

Na etykiecie widnieją tylko: Nazwa nadawcy - czyli my :), ale nie nazwa sklepu a tylko firma, numer paczkomatu odbiorcy, ulica paczkomatu oraz 4 ostatnie cyfry telefonu. Jak widzisz, twoja dyskrecja jest w 100% zachowana. Ponadto, przedmiot w paczce też jest od góry przykryty papierem lub skropakiem. Staramy się jak najbardziej zachować twoja anonimowość.

Kwota pobrania widnieje w lewym górnym rogu etykiety. Ponadto, paczki wysyłane w piątek, mają również przez nas nadawany status doręczeń w weakend. Inpost jest w stanie twoje zamówienie dostarczyć nawet w sobotę !

*** Paczki dostarczane w weakend dotyczą wybranych paczkomatów w większości miejscowości ***

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl